kandydatów

Etat Kierowca kat. B

Firma: PORTOS TR7 miejsce pracy: Kalisz

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Kalisz

Firma PORTOS z Kalisza - wiodący producent rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram rolowanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca - Kat B. – trasy po kraju.
Wymagana własna działalność gospodarcza (samozatrudnienie) lub gotowość do założenia.

Obowiązki:

  • realizacja transportu samochodami pracodawcy
  • załadunek i rozładunek
  • dbanie o powierzone mienie
  • wywiązywanie się ze zleceń
Wymagania:
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • prawo jazdy kategorii B. oraz praktyczna umiejętność jazdy busem
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansów wewnętrznych
  • stabilność pracy
  • rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z nagrodami za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa
  • ubezpieczenie grupowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)